ZDOBYWAJ Z NAMI ZIEMIĘ!

Zapraszamy Cię do tworzenia Domu Wytchnienia – miejsca, gdzie rodzina z dzieckiem chorym na nowotwór czerpać będzie siłę do leczenia.

Nowotwór zabiera energię potrzebną do życia. Wie to chory, wiedzą to jego bliscy. Potrzeba dużo siły, by wygrać z rujnującą organizm chorobą. By leczyć się z raka, trzeba mieć gdzie naładować swój wewnętrzny akumulator.

Po zakończeniu terapii onkologicznej naszego syna Piotrusia pojawiło się w nas silne pragnienie stworzenia właśnie takiego wyjątkowego miejsca, w którym chorzy i ich bliscy będą czerpać siłę do leczenia. W tym miejscu – nazwaliśmy je  „Domem Wytchnienia” – chcemy dawać wsparcie rodzinom przechodzącym podobną historię.

Ziarno pomysłu wykiełkowało, jednak by rozpoczął się wzrost – musi ono trafić na właściwą ziemię.  Aby jak najlepiej wspierać rodziny zmagające się z nowotworem dziecka – ziemia, której szukamy musi być odpowiednio duża (ważnym elementem projektu jest rozbudowany ogród terapeutyczny).

Zapraszam Cię zatem do podróży, której celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca wsparcia dla rodzin zmagających się z ciężką chorobą. Pierwszy krok w tej podróży to ZAKUP ZIEMI pod zabudowania i część ogrodową.

Nie chcemy czekać dłużej, bo choroba nie czeka.
Wciąż dowiadujemy się o nowych diagnozach nowotworów u dzieci!
Chcemy zakupić grunt na wiosnę 2020 r. i rozpocząć przygotowania do budowy.
Aby postawić ten pierwszy krok – potrzeba 300 tysięcy  złotych.
Dlatego prosimy Cię dziś gorąco o wsparcie
i przekazanie darowizny na ten cel.

MOŻESZ TEŻ PRZEKAZAĆ
darowiznę na Dom Wytchnienia
tradycyjnym przelewem na rachunek:

94175000090000000041093908
Stowarzyszenie „Hallelu Jah”, ul. Pretficza 5/4, 53-328 Wrocław